Adres Disco 't Trefpunt

O.J.C. NiksDoolgaardstraat 345961 TS Horst

Verslag + foto's 2e Carnavalsdisco 22-01-2016

22 januari 2016
De 2e carnavalsavond bij disco 't Trefpunt was weer een gezellige boel. Het was een echte "Horster avond". Jeugdprins Jelle en zijn adjudanten Floris en Remco maar ook prins Ted 1 met zijn gevolg hebben de hele avond samen met ons mee gefeest. Natuurlijk ging ons eigen prinsenpaar, prins Bart en prinses Irmy voorop in de polonaise!

De jeugdliedjeszangers (Seppe en Marre, Demy en Karlijn en de Blieje Kiepe) en de grote liedjeszangers (Waer of gen Waer, Krangs Um en H4 en Veul Plezeer) hebben met hun carnavalsliedjes gezorgd dat de stemming er goed in zat.

Natuurlijk was er deze avond ook weer de uitreiking van de mooist verkleedde bezoeker/-ster. Dit keer ging de prijs naar Debby die verkleedt was als giraffe en daarbij ook nog eens prachtig geschminkt. PROFICIAT!

Hebben jullie ook al zo'n zin in de volgende carnavalsavond?

De foto's vind je in ons fotoalbum of klik hier.

22
maart
Jubileumfeest zondag 23-04-2023
Disco 't Trefpunt bestaat 40 jaar en dat willen we vieren met jullie!
18
maart
Programma 14-04 t/m 21-07-2023
Hierbij de planning van de activiteiten tot de zomerstop dit jaar
08
maart
Halfvasten Party
Nog niet klaar met carnaval?
Meer nieuws
Laatste Foto's
03-03-2023 It's Party Time